Home

    Waarom
    echtscheidingsbemiddeling

    Echtscheidingsbemiddelaars
    Duur bemiddeling
    Kosten
    Waarom een advocaat
    Procedure rechtbank
    Agenda bemiddeling
    Echtscheidingsmelding
    De kinderen
    Reacties van kinderen
    Adviezen voor ouders!
    Publicaties
   
  Scheiden zonder bemiddelaar

 

Iedere echtgenoot een eigen advocaat
Indien bemiddeling niet mogelijk blijkt te zijn (bijvoorbeeld omdat één van de echtgenoten er niet voor open staat), wat over het algemeen wel de voorkeur geniet gezien onder andere de vele voordelen van bemiddeling en de grote belangen (met name die van de kinderen) die aanwezig zijn, kunnen wij u ook alléén bijstaan.

Specialisatie op hoogniveau en jaren van ervaring zijn aanwezig, zodat wij u in deze procedure eveneens bij kunnen staan. Voordat de procedure aanvangt, zullen wij u allereerst uitgebreid informeren over het verloop van de procedure en uw mogelijkheden. Wij geven u in korte tijd een duidelijk overzicht en inzicht in uw zaak. Gedurende de procedure houden wij u, in duidelijke taal, op de hoogte van de procedure. Daarbij dient opgemerkt te worden dat wij steeds met u de realistische mogelijkheden en kansen zullen bespreken.

Er is aldus geen sprake van bemiddeling, maar slechts uw belangen worden behartigd. De echtgenoten dienen ieder een eigen advocaat in te schakelen. Op dat moment gaan geheel andere (proces)regels gelden. Zo dienen de echtgenoten afzonderlijk processtukken (verzoekschriften en verweerschriften), wat haar of zijn advocaat zal doen, in te dienen bij de Rechtbank. Vervolgens zal een mondelinge behandeling volgen in de Rechtbank waarbij de echtgenoten met hun advocaat aanwezig dienen te zijn. Indien er kinderen aanwezig zijn, dan wordt de Raad voor de Kinderbescherming regelmatig in de procedure betrokken. De rechter zal over het algemeen op een formele wijze de verzoeken behandelen. U dient er aldus rekening mee te houden dat deze procedure op tegenspraak (meningsverschillen) over het algemeen een zakelijke afwikkeling kent en minstens een half jaar tot een jaar in beslag neemt. De reden is vooral gelegen in de (juridische) termijnen welke gehanteerd dienen te worden.

Graag geven wij u in een kosteloos eerste gesprek (uitgebreide) nadere informatie, nader toegespitst op uw individuele situatie.

“kijk voor meer informatie over dit en andere relevante onderwerpen op onze publicaties”.

 
  Partneralimentatie
             Indexering alimentatie
         Huurwoning 
  Echtelijke woning 
         Kinderalimentatie 
       Verdeling personenauto
    Spaarrekening kinderen
 Pensioenrechten
            Aandelen B.V.
   Belasting en echtscheiding
 
 Links
  Knegtmans & van de Wouw Advocaten

Klik op één van de locaties
 

Westerhoven
naast Bergeijk

Bladel
  Kosteloos kennismakingsgesprek!  
webdesign  |  jose vorstermans    www.knegtmansvandewouw.nl |  echtscheidings.startpagina.nl  |  mediation.startpagina.nl  |  www.echtscheidingswijzer.nl